Domovdesign | Interiéry na míru

Rekonstrukce

Pomůžeme Vám od základů, přes až po střechu. Realizujeme rekonstrukce starších rodinných domů, bytů, k komerčních prostorů. Realizujeme také přístavby a nástavby.

Kolik mě bude rekonstrukce stát?

Rozlišujeme zpravidla 3 typy rekonstrukcí:
Nejlevnější typ rekonstrukce se provádí zpravidla v tomto rozsahu: Kompletně se rekonstruuje koupelna a kuchyň, vymění se podlahy, zárubně, dveře a vymaluje se celý byt. I když je tato rekonstrukce nejméně náročná, není běžná. Jelikož rekonstrukcí koupelny a kuchyně z pravidla dojde i ke změně dispozice, upraví se následně i elektroinstalace, což končí ve většině případů novými rozvody v celém bytě.

Střední variantou rekonstrukce je, že k variantě č.1 přidáme kompletně nové elektrické rozvody. Jelikož se při procesu musí vyřezat do stěn drážky na nové elektroinstalace, musí se zasažené stěny spravit (většinou drážky zahážeme omítkou a na stěnu aplikujeme lepidlo s perlinkou či stěrku, které následně přeštukujeme). Dále už zbývá vymalovat. Zpravidla se cena této rekonstrukce při bytu velikosti 55 m2 pohybuje kolem 600000,-, záleží však na velikosti bytu, celkové složitosti rekonstrukce, ale také v jakém patře se byt nachází, je-li v budově výtah a další faktory.

Třetí, nejkomplexnější variantou rekonstrukce je, že k předchozí variantě přidáme také novou topnou soustavu, odhlučnění stropů, výměnu vstupních dveří a mnoho dalších položek. Cena takovéto rekonstrukce při rozměru bytu 55 m2 od 800000,- Kč, ale jde to i mnohem výše. 

Snažíme se držet rozumnou cenu

Plníme termíny

Jsme důslední na detail

Ukázky naší práce

Máte zájem o konzultaci projektu zdarma?